Nejprodávanější produkty

Nalepovací tabule 45x200 cm
Nalepovací tabule 45x200 cm

Nalepovací tabuli lze snadno nalepit na stěnu, děti na ni mohou kreslit,...

199 Kč
Teleskopická lžíce na boty
Teleskopická lžíce na boty

Teleskopická lžíce na boty

249 Kč
Adjustační ponožky Orange/Blue L (vel. 43-46) Zobrazit větší

Adjustační ponožky Orange/Blue L (vel. 43-46)

Adjustační ponožky slouží jako terapeutická pomůcka pro vbočený palec, kladívkové, křivé a stísněné prsty, časté křeče v prstech, unavené a bolavé nohy, otoky nohou, kuří oka a jiné problémy nohou. Díky meziprstním oddělovačům se zrychluje krevní oběh a tím urychluje i regenerace nohou. Ponožky udržují nohy a prsty mobilní, ohebné, a tím méně bolestivé.

Více informací

Modom

MMAP03-L

Nové

Skladem

590 Kč

Adjustační ponožky jsou vyrobeny z jemné bavlny s příměsí polyesteru a elastanu. Mají volnější lem a otevřenou přední část se čtyřmi oddělovači prstů vyrobenými ze stejného materiálu jako celé ponožky. Tyto oddělovače vyvíjejí jemný tlak na prsty u nohou, aby vyrovnaly prsty s chodidlem. Oddělovače jsou vyráběné ručně a a jejich výroba je přísně kontrolována, protože pro dosažení maximálního efektu ponožek je velmi důležité dodržení jejich správné délky a šířky.

Ponožky uvolňují stres a napětí, pomáhají správně sladit prsty, snižují tření a podráždění, zmírňují bolest nohou, zlepšují krevní oběh, dodávají nohám a prstům novou energii. Snižují také potřebu chirurgického zákroku. Správné postavení nohy a jejích jednotlivých částí ovlivňuje funkci celého těla...

Nejsou určeny pro běžnou chůzi, plně účinné jsou v uvolněné poloze, kdy nohy nejsou pod tlakem – tj. při sezení, ležení či spánku.

Pravidelným nošením se prsty začnou natahovat a narovnávat a bolesti budou ustupovat.

Velikost: L (vel. 43-46)

Složení: 90% bavlna, 7% polyester, 3% elastan

30 Produkty ve stejné kategorii: