Adjustační ponožky Charcoal - S Zobrazit větší

Adjustační ponožky Charcoal - S

Adjustační ponožky poskytují terapii pro vbočený palec, kladívkové, křivé a stísněné prsty, časté křeče v prstech, unavené a bolavé nohy, otoky nohou či kuří oka.

Více informací

Modom

MMAP04-S

Nové

Skladem

590 Kč

Díky meziprstním oddělovačům se zrychluje krevní oběh a tím se urychluje i regenerace nohou. Adjustační ponožky pomáhají tím, že udržují nohy a prsty mobilní, ohebné, a tím méně bolestivé.

Adjustační ponožky jsou vyrobeny z jemné bavlny s příměsí polyesteru a elastanu. Mají volnější lem a otevřenou přední část se čtyřmi oddělovači prstů vyrobenými ze stejného materiálu jako celé ponožky. Tyto oddělovače vyvíjejí jemný tlak na prsty u nohou, aby vyrovnaly prsty s chodidlem. Oddělovače jsou vyráběné ručně a a jejich výroba je přísně kontrolována, protože pro dosažení maximálního efektu ponožek je velmi důležité dodržení jejich správné délky a šířky.

Ponožky uvolňují stres a napětí, pomáhají správně sladit prsty, snižují tření a podráždění, zmírňují bolesti nohou, zlepšují krevní oběh, dodávají nohám a prstům novou energii. Snižují také potřebu chirurgického zákroku. Starají se o část těla, která bývá často zanedbávaná. Správné postavení nohy a jejích jednotlivých částí ovlivňuje funkci celého těla!

Adjustační ponožky nejsou určeny pro běžnou chůzi, plně účinné jsou v uvolněné poloze, kdy nohy nejsou pod tlakem – tj. při sezení, ležení či spánku.

Pravidelným nošením se prsty začnou natahovat a narovnávat a bolesti budou ustupovat.

velikost: S (do vel. 38)

materiál: 90% bavlna, 7% polyester, 3% elastan

25 Produkty ve stejné kategorii: