Nejprodávanější produkty

Nalepovací tabule 45x200 cm
Nalepovací tabule 45x200 cm

Nalepovací tabuli lze snadno nalepit na stěnu, děti na ni mohou kreslit,...

199 Kč
Teleskopická lžíce na boty
Teleskopická lžíce na boty

Teleskopická lžíce na boty

249 Kč
Masážní přístroj na bederní páteř Zobrazit větší

Masážní přístroj na bederní páteř

Multiúčinkový přístroj na bederní páteř. Dynamické protahování v kombinaci s vibrační masáží, magnetoterapií, infračerveným světlem a termo terapií

Více informací

Modom

MMBI-45

Nové

Skladem

3 999 Kč

Přístroj oceníte u chronických, bolestivých stavů bederní páteře, výhřezu ploténky, ischias (ústřelu, zánětu sedacího nervu), vysunutí obratle, zúžení páteřního kanálu nebo ztuhnutí a napětí bederních svalů. Masážní přístroj doporučujeme zároveň používat preventivně při dlouhodobém sezení nebo stání, namáhavé a těžké práci nebo fyzické únavě.

Vestavěný vzduchový polštář na spodní straně zvyšuje a snižuje masážní přístroj, čímž dochází k optimálnímu dynamickému protažení bederní páteře. Funkci přístroje můžete zvolit buď manuální, ručně řízenou nebo automatickou (2 režimy). 

vzduch polstar.jpg

Dva zabudované motorky pro uklidňující vibrační masáž. Pomáhá uvolnit ztuhlé svaly a tlumit bolest. Vibrační masáž lze používat samostatně nebo je součástí jednoho automatického režimu.

vibrace.jpg

Tepelná terapie infračerveným světlem pomáhá ulevit od napětí a bolesti. Teplota je nastavitelná ve třech stupních (nízká, střední, vysoká). Vyhřívací funkci lze používat jak samostatně, tak při protahovacích režimech nebo s masáží.

vyhrivani_.jpg

Magnetický čip regeneruje buňky tkání, což vede k potlačení, tišení bolesti.

magnet.jpg

Součástí balení je oboustranná podložka pro použití na různě tvrdém povrchu (např. na posteli, pohovce, lehátku apod.)

podlozka.jpg

Poloha přístroje při používání je u každého člověka jiná. Dbejte na to, aby se přístroj nacházel v poloze, která je pro vás pohodlná a příjemná. Doporučujeme umístit přístroj mezi bederní obratle L1 a L5. Přístroj nejlépe používejte na tvrdém povrchu – na zemi, pevné podložce apod.  Běžná doba používání je 15 minut, pokud chcete cyklus opakovat, udělejte si přestávku 5-10 minut. Při dlouhodobějších obtížích používejte přístroj pravidelně každý den cca 20-30 minut denně. Nepřekračujte dobu používání 60 minut, aby nedošlo k nadměrné stimulaci svalů a nervů.

93761 Grafi_Wirbelsäule.jpg

Před použitím protahovací funkce doporučujeme nejprve prohřát bederní oblast pomocí funkce HEAD, můžete přidat i funkci vibrační masáže, kdy uvolníte ztuhlé svaly. Prvních několik dní používejte nejprve manuální funkci na protažení bederní páteře, pomocí tlačítka MANUAL, kde si sami regulujete výšku vzduchového polštáře. Přístroj tak můžete nastavit ručně do výšky, která je vám příjemná a nepůsobí bolest, postupně zvyšujte výšku přístroje. Automatické programy AUTO1 a AUTO2 doporučujeme použít až po několika dnech používání.

Parametry

Materiál: ABS + polykarbonát

Výkon: 24 W

Napětí: 100-240 V

2 Produkty ve stejné kategorii: