Masážní zkrášlující vibrační tyčinka Zobrazit větší

Masážní zkrášlující vibrační tyčinka

Modom

MMBI-31

Nové

490 Kč

Dopřejte své pleti mladistvý a zdravý vzhled s masážní vibrační tyčinkou. Luxusní zkrášlující přístroj s pozlacenou hlavou 24 karátovým zlatem napomůže vyhladit vrásky a projasní pleť. Při masáži tyčinkou podpoříte prokrvení, a tím metabolismus masírované partie. Použitím zkrášlující tyčinky po dobu 2 až 3 minuty dojde k relaxaci obličejových svalů a zmírní se únava pokožky.

Vibrační energie zkrášlující tyčinky:
Tyčinka vibruje rychlostí 6000 mikro-masážních impulsů za minutu, příjemně stimuluje kůži a produkuje anionty důležité pro zdravější vzhled pleti. Již při použití 3 minut během dne napomůžete zkrášlení a ozdravění.

Hlavní funkce:
 1. Koncová část ve tvaru T je vyrobena s příměsí vzácného prvku germania. Germanium může pomoci vyrovnat v kůži kladné ionty se zápornými, což je klíčem k zachování její krásy a mládí. Tyčinka s 24 karátovým zlatem,  napomůže vyhladit a zredukovat vrásky v oblasti očí, čela, nosoretních rýh, lícních partií, rtů, krku a dekoltu. 2. Denní a pravidelná masáž zkrášlující tyčinkou aktivuje buňky v oblasti Vaší pokožky a podporuje  významně lymfatický mikrosystém. 3. Zkrášlující tyčinka a její tvar zajistí masáž i na špatně dostupných místech. 4. Podpoří prokrvení pokožky. 5. Zejména ocení ti, kteří mají problémy s očními váčky. 6. Masáží tyčinkou obnovíte elasticitu kůže a celkový mladistvý vzhled.Zkrášlující vibrační tyčinku využijete jednoduše a pohodlně při sledování televize, poslechu hudby, při ranní a večerní hygieně...
 
Ovládání přístroje:
Zapnutí přístroje – otočením zapínání proti směru hodinových ručiček se přístroj zapne.
Vypnutí přístroje – otočením zapínání ve směru hodinových ručiček se přístroj vypne.
Přístroj držte jemně v 1/3 jeho těla, při držení přístroje ucítíte účinné vibrace v hlavové části, v části určené pro držení (rukojeť) jsou vibrace slabé.


 


Přiložte jemně na pokožku obličeje, pomalu pohybujte přístrojem ve směru nahoru a dolů a z vnitřní na vnější stranu obličeje. 


 
 •  Oči – začněte pod okem a kopírujte přístrojem strukturu oka. Zaměřte se také na vějířkovité vrásky pohybem od středu ven. •  Čelo, linie úsměvu, lícní partie – vždy masírujte pohybem směrem od středu ven nikoli obráceně. •  Krk – začněte ve spodní části krku a přejíždějte směrem nahoru k bradě a čelisti. Pohyb opakujte po celém krku.  •  Lymfa - soustřeďte se na místa pod ušima, kde jsou lymfatické dráhy, které masáží uvolníte a nastartujete správnou průchodnost lymfatického systému v oblasti hlavy a krku. •  Zmírnění otoků obličeje – masírujte směrem nahoru a od středu ven. Používejte 3x denně po dobu 3 minut. •  Hřbet ruky - masírujte směrem od prstů k zápěstí.
Parametry výrobku:
Materiál: ABS (Akrylonitril-Butadien-Styren) - mimořádně pevný a houževnatý plast s vysokou odolností . Masážní hlava (tvar T) - použito 24 karátové zlato
Rozměr: 14,2 cm

2 Produkty ve stejné kategorii: