Fasciální cvičební masážní válec Zobrazit větší

Fasciální cvičební masážní válec

Jedinečný masážní válec pro uvolnění pohybového aparátu nabízí rozmanité tréninkové možnosti pro různé části těla (břicho, záda, nohy apod.).  Ideální k rozcvičení před tréninkem. Lze využít s vibrační funkcí nebo bez ní.

Více informací

Modom

MMSJH-515

Nové

Skladem

565 Kč

Využijete při funkčním tréninku, při rehabilitaci nebo regeneraci. Při cvičení dochází k hluboké kompresi, která pomáhá uvolnit svaly a zkrácenosti svalových uzlů. Pravidelným a správným používáním masážního válce jsou ovlivňovány především fascie. 

Co jsou fascie? Zjednodušeně řečeno, celá pojivová tkáň včetně kloubních pouzder, šlach vazů. Fascie poskytují podporu a pevné držení celého těla a jsou důležité pro mobilitu, koordinaci a stabilitu. Kdo se pohybuje příliš málo, příliš jednostranně nebo fascie nestimuluje pravidelně, má často bolesti zad, krku nebo chodidel. Důvod je takový, že struktura nervových vláken je neuspořádaná, ve fasciální tkáni se tvoří příčná spojení a srůsty, a tkáň již není tak pružná a odolná.

Díky masážnímu válci a pravidelnému cvičení navrátíte fasciím pružnost a odolnost. Masážní  válce jsou již po dlouhou dobu standardem praxe v profesionálním sportu a ve fyzioterapii. Tato cvičební pomůcka je vhodná k použití pro všechny hlavní svalové skupiny.
Vibrační funkci zároveň využijete při dlouhodobém sezení v kanceláři, doma u televize apod..
Parametry

Materiál: povlak - 100% polyester, výplň - polyuretan PU
Napájení: 2x baterie AA (nejsou součástí balení)
Rozměr: 37cm x 11,5cm

 

5 Produkty ve stejné kategorii: