Balanční podložka Zobrazit větší

Balanční podložka

Balanční podložka je víceúčelová masážní a balanční pomůcka, se kterou procvičíte celé tělo a pozvednete běžné cvičení na vyšší úroveň. 

Více informací

Modom

MMSJH-299

Nové

Skladem

499 Kč

Balanční podložka má řadu využití. Pravidelným balancováním lze zpevnit svalstvo kolem osy páteře, svalstvo hýždí, stehen i lýtek. Vaše postava se vytvaruje a cvičení na balanční podložce bude radostí pro celou rodinu.

Balanční cvičení s balanční podložkou

Pumpičkou, která je součástí balení, můžete měnit objem balanční podložky a tím ji přizpůsobit Vaší kondici a potřebám. Cvičení na méně nafouknuté balanční podložce je náročnější. Balanční pomůcky jsou skvělé pro rehabilitační cvičení.

Balanční podložka při stání

Stání na podložce – nestabilita balanční podložky zefektivňuje balanční trénink. Dochází k posilování svalstva, posílení kotníků, lýtek a stehen. Míru nestability a tedy i stupeň obtížnosti můžete snadno kontrolovat rozsahem nafouknutí balanční podložky. Stání (pošlapávání) na balanční podložce, ať už jednou či oběma nohama, má svůj masážní a akupresurní význam – masáží jsou stimulovány důležité reflexivní body na chodidlech, což může mít pozitivní vliv na funkci jednotlivých orgánů a na zlepšení krevního oběhu.  

Balanční podložka při sezení

Balanční podložka na židli – můžete použít na kterékoli židli, křesle či sedadle v kanceláři nebo doma. Sezení na balanční podložce je blízké sezení na fitballu (velkém míči). Sezení na podložce napomáhá správnému držení těla, přispívá k posílení svalstva a ke zpevnění zad.  

Komplexní cvičení s balanční podložkou

Sedy - lehy, kliky, dřepy – balanční podložka může pozvednout běžné cviky na vyšší úroveň. Kopulovitý tvar a nerovnost výrobku poskytuje výborný funkční trénink. Podložku (či dvě balanční pomůcky pro každou nohu) použijte při cvičení dřepů, zvýšíte tím zátěž a tedy i požadovaný výsledek. Cvičíte-li sedy - lehy za použití fitballu, umístěte pod každou nohu jednu balanční podložku. Při stejném cviku můžete také fitball nahradit balanční podložkou. Při klicích použijte dvě podložky pod každou ruku. Zvýšíte tím náročnost a efektivitu cvičení.  

Univerzální balanční podložku oceníte při sedavém zaměstnání, při práci s PC, v kanceláři, škole, doma. Využije celá rodina.

Parametry:
  • Rozměr: průměr 34cm
  • Barva: modrá
  • Nosnost: 120kg
  • Materiál: jemné PVC

Obsahem balení je balanční podložka a pumpička k nafouknutí.