Nejprodávanější produkty

Nalepovací tabule 45x200 cm
Nalepovací tabule 45x200 cm

Nalepovací tabuli lze snadno nalepit na stěnu, děti na ni mohou kreslit,...

199 Kč
Teleskopická lžíce na boty
Teleskopická lžíce na boty

Teleskopická lžíce na boty

249 Kč

Rehabilitační pomůcky pro zlepšení pohybu: pedálové pomůcky, kinezio tejpy a polohovací pomůcky

Rehabilitace bývá náročný proces, ale s použitím vhodných pomůcek může být mnohem účinnější a příjemnější. Níže představíme tři typy rehabilitačních pomůcek, které mohou pomoci zlepšit pohyb a zmírnit bolest - pedálové pomůcky, kinezio tejpy a polohovací pomůcky.

Pedálové pomůcky jsou vynikajícím nástrojem pro posílení svalů a zlepšení koordinace. Pedálování na speciálním stroji nebo pedálové deskce může být velmi účinné pro posilování svalů nohou a zlepšení pružnosti kloubů. Kromě toho může pomoci zlepšit kardiovaskulární zdraví a zvýšit celkovou fyzickou kondici. Pokud trpíte bolestí nohou nebo kol, mohou vám pedálové pomůcky pomoci zlepšit pohyb a zmírnit bolest.

Polohovací pomůcky se používají k udržení správné polohy těla během rehabilitace. Speciální podložky, polštáře nebo válečky mohou pomoci zmírnit bolest a zlepšit pohyb tím, že podporují správné držení těla a uvolňují napětí z postižených oblastí. Jsou vhodné pro rehabilitace po zranění, chirurgickém zákroku nebo neurologické poruše. Mohou být také užitečné pro osoby trpící bolestmi zad, krční páteře nebo hlavy.