Masážní pomůcky pomáhají uvolnit napjaté svaly a uklidnit mysl. U nás je na výběr z ručních pomůcek i elektrických masážních přístrojů. 

Níže je přehled našich masážních pomůcek:

  1. Baňkování: Starodávná technika používá malé baňky k uvolnění napjatých oblastí těla. Baňkování je účinné při léčbě bolesti zad, kloubů a svalů.

  2. Drbátka: Malé drátěné nástroje se používají k masáži v místech, kde jsou svaly silně napjaté. Drbáním se pomáhá uvolnit svalovou napětí a zlepšit krevní oběh.

  3. Masážní míčky: Používají se k masáži specifických oblastí těla, jako jsou například zápěstí, chodidla a ramena. Masážní míčky jsou vhodné pro cestování a používání na cestách.

  4. Masážní pantofle: Pomáhají uvolňovat napjaté svaly v nohou a chodidlech při chůzi.

  5. Masážní podložky: Používají se k masáži nohou a pomáhají uvolňovat svalové napětí a bolest.

  6. Masážní pomůcky ruční: K masáži specifických oblastí těla a jsou vhodné pro cestování.

  7. Masážní přístroje: Pomáhají zmírnit bolesti a napětí v těle, k uvolnění svalů a zlepšení krevního oběhu. Přístroje používají například vibrace a masáže k dosažení těchto cílů. Masážní přístroj na bederní páteř použijete při bolestech zad, udržíte páteř v dobré kondici.

  8. Akupresurní pomůcky: Tyto pomůcky se používají k aplikaci tlaku na specifické body na těle, což může pomoci uvolnit napjaté svaly a zlepšit krevní oběh. Tyto pomůcky mohou zahrnovat masážní nástroje, jako jsou například akupresurní body a masážní rohože.