Nejprodávanější produkty

Nalepovací tabule 45x200 cm
Nalepovací tabule 45x200 cm

Nalepovací tabuli lze snadno nalepit na stěnu, děti na ni mohou kreslit,...

199 Kč
Teleskopická lžíce na boty
Teleskopická lžíce na boty

Teleskopická lžíce na boty

249 Kč

Masážní pomůcky pomáhají uvolnit napjaté svaly a uklidnit mysl. U nás je na výběr z ručních pomůcek i elektrických masážních přístrojů. 

Níže je přehled našich masážních pomůcek:

  1. Baňkování: Starodávná technika používá malé baňky k uvolnění napjatých oblastí těla. Baňkování je účinné při léčbě bolesti zad, kloubů a svalů.

  2. Drbátka: Malé drátěné nástroje se používají k masáži v místech, kde jsou svaly silně napjaté. Drbáním se pomáhá uvolnit svalovou napětí a zlepšit krevní oběh.

  3. Masážní míčky: Používají se k masáži specifických oblastí těla, jako jsou například zápěstí, chodidla a ramena. Masážní míčky jsou vhodné pro cestování a používání na cestách.

  4. Masážní pantofle: Pomáhají uvolňovat napjaté svaly v nohou a chodidlech při chůzi.

  5. Masážní podložky: Používají se k masáži nohou a pomáhají uvolňovat svalové napětí a bolest.

  6. Masážní pomůcky ruční: K masáži specifických oblastí těla a jsou vhodné pro cestování.

  7. Masážní přístroje: Pomáhají zmírnit bolesti a napětí v těle, k uvolnění svalů a zlepšení krevního oběhu. Přístroje používají například vibrace a masáže k dosažení těchto cílů. Masážní přístroj na bederní páteř použijete při bolestech zad, udržíte páteř v dobré kondici.

  8. Akupresurní pomůcky: Tyto pomůcky se používají k aplikaci tlaku na specifické body na těle, což může pomoci uvolnit napjaté svaly a zlepšit krevní oběh. Tyto pomůcky mohou zahrnovat masážní nástroje, jako jsou například akupresurní body a masážní rohože.