Nejprodávanější produkty

Nalepovací tabule 45x200 cm
Nalepovací tabule 45x200 cm

Nalepovací tabuli lze snadno nalepit na stěnu, děti na ni mohou kreslit,...

199 Kč
Teleskopická lžíce na boty
Teleskopická lžíce na boty

Teleskopická lžíce na boty

249 Kč

Seznam produktů výrobce Besky

Už dvě desítky let zkoumáme, opečováváme a zpracováváme ovčí vlnu. Vybrali jsme si ji pro její neobyčejné vlastnosti a dodnes nás nepřestává fascinovat. Ovčí vlna tvoří s tělem krásnou alchymii, léčí, uklidňuje, revitalizuje. Zásadní vliv na její ušlechtilé vlastnosti má lanolín. Aby byl lanolín zachován, je potřeba vlnu zpracovávat šetrně. Je to velmi delikátní proces.

Naše manufaktura byla oceněna 1. místem v prestižní podnikatelské soutěži Živnostník roku 2014 v Moravskoslezském kraji a naše výrobky z ovčí vlny získaly certifikát BESKYDY originální produkt, který garantuje místní původ výrobků, vazbu na region a šetrnost k životnímu prostředí.

PROČ PRÁVĚ MY?

    Používáme 100% čistou přírodní vlnu, žádné náhražky.
    Zachováváme všechny kouzelné vlastnosti vlny.

    Máme dlouholetou tradici. Jsme s Vámi již od roku 1992! Neustále se zdokonalujeme a zároveň respektujeme starobylé postupy. Do našich pokrývek a polštářů vkládáme esenci zapomenutých dob.

    Jsme český výrobce. Sídlíme v Beskydech. Získali jsme i Certifikát, který nás opravňuje označovat vlněné                 a pohankové výrobky ochrannou známkou „Vyrobeno v Beskydech“.

    Vykupujeme vlnu od místních farmářů. Na naše výrobky používáme tu nejkvalitnější vlnu. Víme, odkud pochází       a že v sobě nese otisk místních kopců a dolin. Přívětivou, lidskou atmosféru.

    Vyrobíme lůžkoviny také z vaší vlastní vlny. Chováte ovečky a je vám líto jejich vlnu vyhazovat? Přivezte ji k nám     a my vám z ní ušijeme přikrývky a polštáře.

    Na přání vyrábíme i na míru. Máme šikovné švadlenky - pokud budete mít speciální přání, rádi Vám vyhovíme. Zhotovíme polštářky atypických velikostí i různých druhů prošívání.

    Naše mykaná ovčí vlna vyhovuje podmínkám zdravotní nezávadnosti, a to na základě zkoušek Textilního zkušebního ústavu v Brně (a také Vyhlášce Ministerstva zdravotnictví ČR o hygienických požadavcích na hračky       a výrobky pro děti do věku 3 let a požadavkům Metodického doporučení Státního zdravotního ústavu).

 

Firma Besky pro Vás vyrábí přikrývky, polštáře, podložky a jiné ložní doplňky z ovčí vlny. Naším cílem je udělat vše pro to, abyste se zachumlaní do našich peřin zmohli pouze na slastné "Hmmmmmmmm…"

Zobrazit

Žádné produkty neodpovídají tomuto výrobci.