Elastin N-Medical 100 tobolek + VÁNOČNÍ BALÍČEK Zobrazit větší

Elastin N-Medical 100 tobolek + VÁNOČNÍ BALÍČEK

Elastin N-Medical 100 tobolek + VÁNOČNÍ BALÍČEK

Více informací

MMDR-006

Nové

Tento produkt již není na skladě


2 450 Kč

DÁREK - při nákupu toho produktu získáte NAVÍC náušnice Swarovski + 10 hydratačních ubrousků s koloidním stříbrem + 10 ml N-Medical Body sérum. Náušnice jsou povrchově upravené platinou pro dokonalý lesk a hypoalergenní efekt.


 


Elastin N-Medical je první originální produkt, který obsahuje přírodní hydrolyzovaný bioaktivní elastin. Elastin je vhodný pro podporu elasticity.


Neobsahuje žádné konzervanty, ani přidaná barviva. Růžová barva prášku je způsobena smícháním bílého hydrolyzovaného elastinu a červeného přírodního vitamínu C (Acerola), který se získává šetrnou metodou ze šípků.


 


Jako vstupní surovina se používá hydrolyzovaný elastin získaný z vepřových aort. Aorta je tepna, která vede ze srdce okysličenou krev a obsahuje velké množství elastinu, protože se s každým srdečním úderem roztahuje a následně smršťuje. Složení aminokyselin vepřového elastinu je velmi podobné lidskému elastinu, a proto je vhodný pro doplňování.


 


Elastin N-Medical byl vytvořen ve spolupráci s odborníky z oborů estetické medicíny, dermatologie, farmacie a chemie. Elastin N-Medical je určen ke každodennímu užívání. Je vhodný do kombinace s produktem Hyaluron N-Medical (kyselinou hyaluronovou pro vnitřní užívání) i kolageny.


Elastin N-Medical se vyrábí v České republice v podmínkách správné výrobní praxe (GMP) ve farmaceutické kvalitě.


 


Obecné informace o elastinu:
Elastin je velmi důležitá bílkovina a hlavní látka našeho těla, která má za úkol zajišťovat pružnost (elasticitu). Nachází se v kůži, cévách, plicích, šlachách a dalších orgánech. Jeho funkci můžeme pozorovat i pouhým okem. Stačí si natáhnout kůži a pustit. Její pružné navrácení na původní místo je následek správné funkce elastinu. Postupným stárnutím elastin ubývá, proto je pro naše tělo stále těžší udržet potřebnou elasticitu, tak jak tomu bylo v dětství a mládí.


 


K čemu je elastin v našem těle potřebný?


Jak jeho název napovídá, elastin má elastické vlastnosti, které orgány potřebují pro své běžné fungování, aby se po roztažení mohly opět vracet zpět do svého původního stavu. Elastin udržuje pleť pevnou, vypnutou a schopnou reagovat na změny například v naší váze. Pokud přibereme, pokožka se natáhne. Pokud zhubneme, pokožka se vrátí do původního stavu právě díky elastinu.Množství elastinu v věkem klesá


Množství elastinu v kůži klesá s přibývajícím věkem. Úbytek je urychlen častým vystavováním kůže UV paprskům a velký podíl na jeho ztrátě má i kouření. Při poklesu se objevují vrásky a vzniká ztenčení kůže (papírová kůže). Udává se, že od 25. roku života ubývá každý rok asi 1 % elastinu, pokud nekouříme a nevystavujeme se příliš UV záření. V opačném případě elastin ubývá rychleji.


 


Složení:
200 mg elastin – % RHP (Referenční Hodnota Příjmu) – není stanovena
300 mg přírodní vitamin C – %RHP (Referenční Hodnota Příjmu) – 1000%


 


Doporučené dávkování:
1 tobolka 1x denně 


Minimální doporučená doba užívání je 3 měsíce.
Tobolku zapijte dostatečným množstvím nápoje před jedním z hlavních jídel.
Nepřekračujte doporučenou denní dávku.


 


Hmotnost obsahu: 50 g (100 tobolek)


 


Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě při teplotě 5-25°C.
Chraňte před přímým slunečním světlem, teplem a vlhkostí. Udržujte mimo dosah dětí.


 


Upozornění:
Výživové doplňky nenahrazují pestrou a vyváženou stravu. Dbejte na pestrou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při nesnášenlivosti na jednotlivé složky.

3 Produkty ve stejné kategorii: