Pro Joint na klouby + Pro MultiVitamin Zobrazit větší

Pro Joint na klouby + Pro MultiVitamin

Modom

MMDR-102

Nové

Tento produkt již není na skladě


990 Kč

Český přípravek. Dvouměsíční kúra kloubní výživy + vitamínová kúra podle českého receptu.

Kombinace kloubní výživy a multivitamínu ve VZÁJEMNÉ SYMBIÓZE tak, aby Vaše tělo využilo maximum obsažených látek (české know-how).

Dvouměsíční kúra: 60 + 60 tablet


Pro Joint premium nabízí komplexní složení pro vaše klouby. V lidském těle je více než 100 kloubů a každý z nich může začít bolet – ať už v důsledku nemoci, přetížení, věku nebo sportovní zátěže. 

Starejte se o své klouby a dodejte jim vše, co potřebují! Pro Joint premium je český výrobek s unikátním složením látek pro podporu kloubů. Spolehněte se na Pro Joint premium a mějte radost z každého kroku.


Pro MultiVitamin premium dodá tělu potřebnou dávku vitamínů a minerálů, díky kterým zvládnete každodenní stres a únavu.


Rádi se aktivně pohybujete a chcete, aby to tak dlouho zůstalo?

Prémiová kloubní výživa se symbioticky působícím multivitamínem - OBOJÍ NA 2 MĚSÍCE! 

Unikátní recept, který vytvořili Češi:

  • Měď, která je společně s vitamínem C katalyzátorem kolagenu. Přitom měď v běžných multivitamínových preparátech ani v kloubních výživách nenajdete. Přitom je velice vhodná pro alergiky a ekzematiky.
  • Další unikátní látky, jako extrakt z BIO červené řepy, Boswellia Serrata a další přírodně protizánětlivé látky...
  • Nadstandardní obsah B skupin, nezbytných pro správné fungování metabolismu
  • Opravdu nevídaná šíře vitamínů
  • Široký obsah minerálních látek, které bychom ve svém jídelníčku mohli jen složitě kombinovat
  • V každé kapsli 100 % doporučovaných denních hodnot, prostě jednoduché řešení!

 

❓ Věděli jste, že přidaný cukr u konkurenčních produktů sice zlepšuje chuť, ale nahrazuje bohužel až 30 % ostatních látek v tabletě? Proto ho u nás nepřidáváme.


Dejte tělu to, co potřebuje

ZebraPro.jpg


Dáváme přednost poznatkům medicíny ve spojení se sílou přírody.


Glukosamin – tato složka obecně působí pozitivně proti zánětu při artróze kloubů. Na rozdíl od analgetik je tento účinek opožděný a projeví se až po 4–6 týdnech pravidelného užívání. Vzhledem k tomu, že jde o tělu vlastní látku, je často označován jako „kloubní výživa“. Glukosamin sulfát též podle výzkumů dokáže zastavit ztrátu kloubní chrupavky, ke které při osteoartróze dochází. Tento účinek byl pozorován zatím pouze při dlouhodobém užívání bez přestávky.

Methylsulfonylmethan – jeho účinky jsou v prvé řadě protizánětlivé. Kvůli nim je doporučován při onemocnění kloubů, alergiích a bolestech svalů. Je zahrnován mezi léčebné složky, které tlumí negativní projevy a otoky kloubů při osteoartróze.

Kolagen – najdete ho snad ve všech produktech konkurence. Rozdíl je ovšem jednak v kvalitě, na kterou se orientujeme i za cenu nákladnější výroby, a dále v jeho vstřebatelnosti. Lékaři, kteří náš přípravek vytvořili, přišli na takovou kombinaci látek, která podstatným způsobem zvyšuje efekt obsažného kolagenu pro lidské tělo. Kolagen je základní stavební hmotou pojivových tkání. Tvoří 25 – 30 % všech proteinů (bílkovin) v těle savců. Hraje velmi důležitou roli při stárnutí organismu.

Vitamíny  - vitamín C najdete u konkurence velmi často. Je nezbytný k životu a k udržení tělesného zdraví. V lidském těle plní mnoho důležitých funkcí. Stimuluje tvorbu bílých krvinek, vývoj kostí, zubů a chrupavek a podporuje růst. Podílí se také na antioxidační obraně buňky. Ale tím to u nás zdaleka nekončí. Do našeho produktu jsme přidali tak širokou škálu různých vitamínů, že hravě strčí do kapsy i mnohem známější a dražší vitamínové doplňky. Díky symbiotickým účinkům je také tělo lépe využije.

Boswellia Serrata – dokáže v těle působit jako nesteroidní antirevmatikum. Mezi účinky této složky se připisuje zlepšování výkonu kolenních chrupavek a mírnění zánětů. Někdy se používá jako doplněk při léčbě osteoartrózy a revmatoidní artritidy. Je účinným prostředkem v boji proti ztrátě kloubní chrupavčité tkáně.

Chondroitin sulfát – přispívá k pružnosti chrupavek, má příznivé účinky proti zánětům a při artróze kloubů.

Řepa červená – zabraňuje kornatění tepen. Její barvivo rozšiřuje věnčité tepny a zpevňuje stěnu vlásečnic. Dále vylučuje sůl z těla, povzbuzuje činnost žaludku a tvorbu žluči. Podporuje růst buněk a aktivuje tvorbu červených krvinek. Dodává pružnost a lesk pleti, vlasům a nehtům. Někdy jsou jí přisuzovány i detoxikační účinky. Na tabletách můžete červenou řepu dokonce i vidět:

Zebra Pro.jpg


Koho by zajímalo, níže najdete kompletní složení. 


Pro Joint premium

Složení 1 tobolky:

glukosamin sulfát 2KCl 500 mg, plnidlo: mikrokrystalická celulóza, methylsulfonylmethan (MSM) 300 mg, kolagenní hydrolyzát COLPROPUR D 105 mg, kyselina L-askorbová (vitamín C) 80 mg (tj. 100 % referenční hodnoty příjmu), Boswellia serrata extrakt 50 mg, chondroitin sulfát 40 mg, červená řepa extrakt 30 mg, protispékavá látka: stearát hořečnatý, síran manganatý 6,15 mg (obsahuje 2 mg manganu, tj. 100 % referenční hodnoty příjmu).

Obal tobolky: želatina, glycerin


Doporučené dávkování, způsob použití:

• 1 kapsle za den, zapít dostatečným množstvím vody.

• Není určeno pro děti, těhotné ani kojící ženy.

• Nepřekračujte doporučené dávkování.

• Ukládejte mimo dosah dětí!

• Uchovávejte uzavřené v chladnu a suchu.

• Chraňte před přímým slunečním světlem!

• Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.


 Pro MultiVitamin premium

Složení 1 tablety:

plnidlo: mikrokrystalická celulóza, uhličitan hořečnatý, kyselina L-askorbová, protispékavá látka: fosforečnan vápenatý, fumarát železnatý, nikotinamid (niacin), DL-alfa-tokoferylacetát, protispékavá látka:

stearát hořečnatý, oxid zinečnatý, beta-karoten, D-pantothenát vápenatý, síran manganatý, síran měďnatý, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin-hydrochlorid, riboflavin, chlorid chromitý, kyselina pteroylmonoglutamová, jodid draselný, seleničitan sodný, D-Biotin kyanokobalamin, cholekalciferol.

Hmotnost obsahu: 78 g/60 tablet


Tabulka Pro MultiVitamin premium

_ps_9ProMultiVitamin-premium.jpg


❓ ️‍Proč je některých látek méně? Díky látkám, které zlepšují vstřebatelnost, stačí menší množství běžných přísad, takže si vaše tělo můžete užít prémiové látky, které jinak najdete v úzce zaměřených, velmi drahých doplňcích :)


Doporučené dávkování, způsob použití:

• 1 tableta za den, zapít dostatečným množstvím vody.

• Není určeno pro děti, těhotné ani kojící ženy.

• Nepřekračujte doporučené dávkování.

• Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

2 Produkty ve stejné kategorii: