Podsedák s magnety PATCHWORK/MERINO 40cm x 40cm - MR 7 Modom - 2 Zobrazit větší

Podsedák s magnety PATCHWORK/MERINO 40cm x 40cm - MR 7

Modom

MM579

Nové

Skladem

376 Kč

Kombinace patchwork designu a ovčí vlny merino. Oboustranný podsedák má uvnitř všity 2 magnetické pásky. Magnety mohou pomoci od bolesti, otoků, zánětů, podpoří krevní oběh, následně látkovou výměnu a regeneraci. Patchwork, tradiční a žádaný design pro Váš útulný domov a chalupu. Hodí se na všechny běžné židle nebo křesla.V rámci trendu „ zpět k přírodě „ nyní prožívá ovčí vlna renesanci. Se střižní vlnou získáte kus nefalšované přírody. Velmi oblíbené a tradiční výrobky z Merina jsou vyhledávané pro příjemný pocit relaxace a pohody. Vlákno z australské ovce Merino je velice jemné. Vlněné produkty s osvědčenou kvalitou garantují všechny přednosti přírodních vláken, jsou zpracovány tak, že jejich přírodní vlastnosti zůstávají zachovány. Přírodní vlákno chrání, léčí, hřeje a udržuje dobré zdraví. Nyní možnost využít vlněné a komfortní výrobky z Merina pro celou Vaši rodinu i Vaše zákazníky. Nabízíme denní deky, polštářky a průvanové válce o délce 1m. 

Parametry výrobku:

Rozměr: 40cm x 40cm

Výška: 4cm 

Materiál a gramáž:vrchní strana patchwork - 100% bavlna spodní strana -  90% polyester + 10% ovčí vlna Merino - 400gr./m²výplň - 100% polyurethan 

Uvnitř sedáku jsou 2 magnetické pásky 30cm x 3cm. Teplota vody na praní do 30°C.Pro zachování delší životnosti je lépe prát v ruce. Doporučujeme použít šampon s lanolinem.

30 Produkty ve stejné kategorii: