Nejprodávanější produkty

Antistresový míček - fialový
Antistresový míček - fialový

Antistresový míček pomůže zbavit se stresu, zároveň též rozvíjí zručnost...

43 Kč
Antistresový míček - SJH 562 oranžová
Antistresový míček - SJH 562 oranžová

Antistresový míček pomůže zbavit se stresu, zároveň též rozvíjí zručnost...

43 Kč
BOKOMA - masážní metlička
BOKOMA - masážní metlička

Masáží metličkou navodíte příjemný pocit uvolnění a pohody. Účinně...

76 Kč
Antistresový míček - SJH 562 červená
Antistresový míček - SJH 562 červená

Antistresový míček pomůže zbavit se stresu, zároveň též rozvíjí zručnost...

43 Kč
Antistresový míček - zelený
Antistresový míček - zelený

Antistresový míček je osvědčená relaxační i pomůcka, která pomáhá zbavit...

43 Kč
Nafukovací umyvadlo na mytí vlasů - KP114
Nafukovací umyvadlo na mytí vlasů - KP114

Nafukovací umyvadlo je zdravotní pomůcka, která slouží k usnadnění...

727 Kč
Poklepový akupresurní přístroj Diana - SJH 413 Modom - 4 Zobrazit větší

Poklepový akupresurní přístroj Diana - SJH 413

Přístroj pro masáž svalů, úponů, celé oblasti páteře, hýždí, stehen, dlaní i chodidel.

Více informací

Modom

MM142

Nové

Tento produkt již není na skladě


9 396 Kč

Bezkonkurenční novinka na českém a slovenském trhu! Diana® je velmi žádaným produktem v zahraničí. Diana® funguje jako Vaše druhé srdce! Využijete pro masáž svalů, úponů, celé oblasti páteře, hýždí, stehen, dlaní, v neposlední řadě můžete provádět velmi prospěšnou a účinnou masáž chodidel. Poklepová masáž je jedna z nejefektivnějších.

Diana® je velmi žádaným produktem v Kanadě, USA a Japonsku. Nyní se tento zajímavý produkt dostává prostřednictvím naší firmy i na evropský trh.

Z pohodlí domova se můžete nechat masírovat dvacetišesti druhy automatických poklepů, zvolit si můžete až šest možností intenzity poklepů a vybrat sled masáží, který je Vám příjemný. Síla poklepů proniká hluboko do bolavých míst, masírovaná lokalita se prokrví, současně se uvolní napětí. 
 

Diana® funguje jako Vaše druhé srdce! Krev přichází ze srdce do všech částí těla tepnami a vrací se zpět žilami. Svaly chodidla hrají důležitou úlohu při návratu krve zpět do srdce z nejnižších bodů našeho těla. Masáží svalů chodidel docílíte lepší cirkulace krve zpět do srdce, ztrácíte únavu a cítíte se svěží.

Zlepší se pohyblivost i pružnost vaziva, bolesti se zmírní, ne-li odezní. Diana® – poklepový masážní přístroj řeší Váš momentální i dlouhodobý zdravotní problém!


Pravidelnou masáží se stane Vaše tělo odolnější a zlepšíte svou psychickou i fyzickou kondici!
Poklep Dianou® je velice příjemný a navozuje současně relaxační účinek. Poklepovou masáží současně snížíte krevní tlak. Masáž může být ve svém účinku stimulující nebo uklidňující podle rychlosti a důraznosti, s jakou na sebe necháte Dianu® působit. Proto Vás může masáž povzbudit, popřípadě připravit na práci nebo sportovní výkon. Naopak jemná masáž vede k relaxaci a navození stavu naprostého uvolnění. Masáž Dianou® ovlivňuje psychické napětí, může zmírnit bolest hlavy a uvolní křečovitě stažené svaly. Masáž povzbudí proudění krve v žilách a vlásečnicích, podpoří tok lymfy a životní energie.

Přístroj je velmi vhodný pro diabetiky.

Diana® působí zároveň i akupresurně. Přístroj stimuluje akupresurní body na ploskách nohou a dlaních rukou. Na lidském těle jsou místa, v nichž se projektují vnitřní orgány. Tato místa se nazývají mikrosystémy. Na ploskách nohou i na rukou je celá řada důležitých bodů a zón, jejichž vhodné podráždění reguluje některé funkční poruchy vnitřních orgánů.

Diana® je velmi vhodná k prevenci onemocnění a podpoře imunitního systému!
Tento unikátní masážní přístroj uvolňuje zablokované dráhy těla, dodává hojivou energii a odstraňuje faktory vyvolávající nemoc.

Parametry výrobku
 EMPS – elektrický magnetický silový systém
 Elektrické napětí: 230 V/60 Hz
 Spotřeba: 80 W
 Počet poklepů: až 380 / min
 Váha: cca 2 kg
 Rozměry: 37 x 24 x 10 cm

Předností poklepového masážního přístroje Diana® je zabudovaný EMPS systém, který mění běžnou elektrickou energii na magnetickou energii. Tímto převodem energií je zajištěna odolnost, životnost, rychlost motorových cívek i při nízkém příkonu 80W.

30 Produkty ve stejné kategorii: