Luxusní třídílný komplet ze 100% ovčí vlny Merino - IWS kvalita - VOS 23A Modom - 1 Zobrazit větší

Luxusní třídílný komplet ze 100% ovčí vlny Merino - IWS kvalita

Velmi oblíbené a tradiční výrobky z Merina jsou vyhledávané pro příjemný pocit relaxace a pohody. Vlákno z australské ovce Merino je velice jemné.

Více informací

Modom

MM145

Nové

Skladem

4 890 Kč

Vlněné produkty s osvědčenou kvalitou garantují všechny přednosti přírodních vláken, jsou zpracovány tak, že jejich přírodní vlastnosti zůstávají zachovány. V dnešní uspěchané době je správný spánek velmi důležitý pro zachování duševního a tělesného zdraví. Odpočinku a spánku je třeba věnovat nejen čas, ale i kvalitu.
V rámci trendu „ zpět k přírodě „ nyní prožívá ovčí vlna renesanci. Se střižní vlnou získáte kus nefalšované přírody. Čisté přírodní vlákno chrání, léčí, hřeje a udržuje dobré zdraví.
100% vlněné přikrývky, podložky a polštáře doporučujeme pro nemocné a artritidou, revmatickými nebo pohybovými potížemi. Základem pro odpočinek a zotavení je rovnováha tělesného tepla, které vytváří podmínky pro zdravý a kvalitní spánek.
Zaručený a správný obsah přírodního lanolinu zajistí samočistící schopnost vlny.
Výhody Merino vlny
  •   příjemně hřejivá
  •   vyrovnává teplotu
  •   vytváří příjemné klima
  •   prvotřídní certifikovaná kvalita Woolmark®
  •   je příjemná na dotyk
  •   snadná péče
Pečeť vlny IWS
U našich přikrývek, podložek a polštářů se jedná o čisté přírodní vlákno, které garantuje mezinárodní pečeť vlny, pod značkou známou jako IWS, v kombinaci s platným licenčním číslem, které je přiděleno australskou institucí „ Australian Wool Innovation“. Každý výrobce, komu je licence udělována, podléhá nejpřísnějším kontrolám AWI, aby dostál nárokům pečetě vlny IWS.
Parametry
Rozměr: podložka - 100 x 200 cm
                 přikrývka - 135 x 195 cm
                 polštář - 40 x 75 cm
Materiál: 100% vlna
Gramáž: 520g/m2
Doporučujeme prát v šamponu s lanolinem.

12 Produkty ve stejné kategorii: