V - kráječ UNI Zelená Zobrazit větší

V - kráječ UNI Zelená

Praktický pomocník do kuchyně. Pohodlně a pohotově nakrájíte zeleninu, ovoce, ale také sýry, salámy a další potraviny. Kráječ oceníte při výrobě salátů, ozdobných zeleninových a ovocných mís. Hodí se také pro přípravu hranolek. Rychlé a efektivní krájení umožňují ostré nože. Součástí jsou 4 nástavce a klobouček pro ochranu prstů.

Více informací

Modom

MMMZ-18-Z

Nové

Skladem

345 Kč

Pořiďte si krouhač zeleniny a můžete si dopřát každý den zdravou zeleninovou nebo ovocnou svačinku. Už žádné výmluvy, že nemáte čas na přípravu salátů. Krouhač zeleniny vám umožňuje nakrájet ovoce i zeleninu velmi rychle. Můžete si tak dopřát ovoce a zeleninu v nejrůznějších kombinacích a neomezeném množství. Bude vám to chutnat, bude vás to bavit a uděláte něco pro svůj zdravý život.

Čtyři planžety pro různé typy krájení

  1. Planžeta 10 mm pro krájení hranolek a větších kostek.
  2. Planžeta 7 mm pro krájení středně velkých hranolek a kostek.
  3. Planžeta 3,5 mm ideální pro krájení  tenkých zeleninových nudliček.
  4. Oboustranná planžeta pro tenčí a silnější stejnoměrně nakrájené plátky ovoce a zeleniny

Nůž z nerezové oceli. Odolný, není zapotřebí brousit. Robustní konstrukce zaručuje dlouholeté používání. Snadno a jednoduše umyjete v myčce na nádobí. Snadné skladování. 

Kráječ zeleniny se běžně používá i ve velkých stravovacích provozech, kde výrazně šetří čas pracovníků. Nebojte se být profesionální, použijte jako krouhač brambor, rajčat, mrkve, jablek nebo čehokoliv jiného a vyrobte sobě a svým blízkým výborné saláty i jiné pokrmy. Ať chcete nakrájet zeleninu na plátky, proužky, kolečka nebo do vlnek, profesionální krouhač vám poslouží. 

Obsah balení:

  • kráječ
  • 4 nástavce pro různé typy krájení
  • ochranný klobouček

 

13 Produkty ve stejné kategorii: