Follow us on Facebook

UPOZORNĚNÍ:

Z DŮVODU PŘECHODU ESHOPU NA NOVÉHO MAJITELE MŮŽE DODÁNÍ TRVAT TROCHU DÉLE NEŽ OBVYKLE

DOPRAVA

Zásilkovna - vyzvednutí na pobočce: 59 Kč

DPD - doručení na adresu: 99 Kč

GLS

ParcelSHOP: 89 Kč
Doručení na adresu: 109 Kč

dobírka + 30 Kč

Při objednávce od 1500,- Kč je doprava zdarma.

MINIMÁLNÍ HODNOTA OBJEDNÁVKY JE 160 Kč

PLATBY

- bankovním převodem nebo QR kódem, který je zobrazen v emailu

- dobírkou pouze do částky 3000 Kč, jinak bankovním převodem 

DODÁNÍ: Doba dodání činí do 7 pracovních dnů, ve většině případů jsou to 3-4 dny.

Pro platbu převodem je zboží rezervováno po dobu 3 dnů. 

POKUD MÁTE ZÁJEM ZAKOUPIT VĚTŠÍ MNOŽSTVÍ PRODUKTŮ NEŽ LZE OBJEDNAT, KONTAKTUJTE NÁS NA EMAIL admin@clementa.cz A MY VÁM SDĚLÍME MOŽNOSTI A DOSTUPNOST.

DOPORUČENÍ!!!

1. Při přebírce zboží si pečlivě zkontrolujte (před podpisem potvrzení o převzetí), že je zásilka nepoškozena. Někdy je poškození zjevné již při ohlédnutí zvenčí. Jeví-li zásilka známky sebemenšího poškození, informujte o této skutečnosti přepravce. Poškození doporučujeme zdokumentovat - vyfotit, stejně jako v případě vnějšího poškození zásilku před přepravcem otevřít - pro zjištění rozsahu poškození. Přepravci bývají protivní (zákazník se lekne) a záznam pak zapomenou sepsat. Doporučujeme vytrvat a na případné jejich chování si stěžovat přímo u jejich dispečera (číslo řidiče bývá na přepravních dokladech, event. mají záznamy o rozvozu i o řidičích, kteří rozvoz realizují).

2. Jakékoli poškození je nutné s přepravcem sepsat formou Zápisu o škodě a přípisem do doručujícího listu dopravce. Bez tohoto zápisu nebo v případě, že dopravce odmítl tento zápis vyhotovit, zásilku nepřebírejte.

3. Samostatný zápis o škodě nebo přípis o škodě do potvrzení o předání zásilky je podkladem pro uplatnění práv poškozené strany.

4. Reklamační řízení se řídí platnými předpisy. Zákonná lhůta pro vyřízení reklamace je 30 dnů. Jedná-li se o dopravu mimo území ČR, je nutné nás kontaktovat na tel. +420 721347531 nebo emailem na admin@clementa.cz.