Polštář PATCHWORK/MERINO 40cm x 60cm - MR 5 Modom - 2 Zobrazit větší

Polštář PATCHWORK/MERINO 40cm x 60cm - MR 5

Modom

MM563

Nové

Skladem

471 Kč

Kombinace patchwork designu a ovčí vlny Merino. Patchwork, stylový charakter pro Váš útulný domov a chalupu. Doplňte trefně svůj bytový interiér příjemnými pastelovými barvami. Velmi oblíbené a tradiční výrobky z Merina jsou vyhledávané pro příjemný pocit relaxace a pohody.
V rámci trendu „ zpět k přírodě „ nyní prožívá ovčí vlna renesanci. Se střižní vlnou získáte kus nefalšované přírody. Vlněné produkty s osvědčenou kvalitou garantují všechny přednosti přírodních vláken, jsou zpracovány tak, že jejich přírodní vlastnosti zůstávají zachovány. Přírodní vlákno chrání, léčí, hřeje a udržuje dobré zdraví. 
Vlněné přikrývky, podložky a polštáře doporučujeme pro nemocné a artritidou, revmatickými nebo pohybovými potížemi. Základem pro odpočinek a zotavení je rovnováha tělesného tepla, které vytváří podmínky pro zdravý a kvalitní spánek. Zaručený a správný obsah přírodního lanolinu zajistí samočistící schopnost vlny. 
Nyní možnost využít vlněné a komfortní výrobky z Merina pro celou Vaši rodinu i Vaše zákazníky. Nabízíme denní deky, polštářky a průvanové válce o délce až 1m. 
Zajistíme i atypické rozměry dle Vašeho přání.
Parametry  výrobku: 
Rozměr: 40cm x 60cm
Materiál a gramáž: 
vrchní strana patchwork - 100% bavlna  
spodní strana -  90% polyester + 10% ovčí vlna Merino - 400gr./m² 
výplň - 100% polyester 
Doporučujeme prát v šamponu s lanolinem.

30 Produkty ve stejné kategorii: